JeSteś w Dobrych Rękach.

30 lat doświadczenia

      Profesjonalny i doświadczony zespół pracowników, a także ciągła dbałość o efektywny przebieg procesów biznesowych to atuty, które sprawiają że każdego dnia jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych Klientów, dostarczając najwyższej jakości produkty i fachowe doradztwo. Do produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości surowce, które gwarantują prowadzenie działalności z poszanowaniem ochrony środowiska naturalnego.  Dzięki kontaktom zakupowym i rozumiejąc oczekiwania klienta, skonstruowaliśmy unikatową formułę sprzedaży. Poza materiałami używanymi i wykorzystywanymi w spółkach produkcyjnych, do oferty zostały wprowadzone nowe materiały i produkty zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów i przyszłych odbiorców.    Mają doprowadzić  nasze firmy produkcyjne do systemu zamkniętego bezodpadowego  i przyjaznego  dla środowiska. 
 Jesteśmy firmą która chętnie dzieli się swoją wiedzą z kontrahentami, jednocześnie ucząc się od nich ich specyfiki działania w celu osiągnięcia obopólnego sukcesu biznesowego  

Premium Foams jest aliasem firmy Sunny Power Sp. z o.o.

Sunny Power Sp. z o.o. j est wiodącym producentem i dystrybutorem produktów z  EKO polimerów. Nasza aktywność w obszarze recyklingu sprowadza się do przetwórstwa odpadów piankowych, tekstylnych i gumowych. Jesteśmy autorami wydajnych i bezpiecznych dla środowiska  technologii przerobu odpadów produkcyjnych. Produkty, które dystrybuujemy znajdują zastosowanie w życiu codziennym oraz przemyśle.
Równolegle zajmujemy się sprzedażą pianek poliuretanowych, włóknin, wyrobów ze spienionego kauczuku. 

Wspólnie z NEKS Sp. z o.o. oraz Pro Indus Sp. k  tworzymy grupę producentów będącą odpowiedzią na najbardziej wymagające oczekiwania klienta.